Hónapok óta alig lehet megszabadulni a használt roncsautóktól, azokat ugyanis a bontók nem veszik át – ezzel kapcsolatos felfedezéséről a Hvg.hu számolt be. Nyáron a Szabad Európa számolt be arról, hogy a regisztrációs időszak kezdetétől számított első öt hónapban csak a bontók harmada szerződött a nagyvállalattal. A hvg megkeresésére a Mol most azt a tájékoztatást adta, hogy továbbra is folyamatosak a szerződéskötések, ezzel párhuzamosan egyre nő az alvállalkozók száma. A roncsautók leadása 2023-ig úgy működött, hogy a bontók átvették a járművet, kivették belőle a használható és értékes alkatrészeket, majd a maradékot veszélyes hulladékként továbbadták. Tavaly július elseje óta viszont az autók a Mol hulladékgazdálkodó cégéhez kerülnek, és ők döntenek a felhasználásukról – emlékeztet a Greenfo. A Vezess.hu szerint az érintettek a jelkenlegi, erősen akadozó rendszert egy kiskapuval kerülhetik meg. A roncsautókat bontási igazolás helyett adásvételi szerződéssel, banális összeg fejében vehetik át. Ennek is megvan azonban a veszélye, ugyanis így az autót hivatalosan nem vonják ki a forgalomból, tehát nem minősül hulladéknak, ezáltal a kezelésükre sem vonatkoznak a szigorú előírások.