Tűz ütött ki egy kukásautóban a budapesti, XX. kerületi Jókai Mór utcában csütörtökön. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a jármű szállítóteréből az égő szemetet az úttestre borították, a tűzoltók pedig vízsugárral és kéziszerszámokkal eloltották a tüzet. Az esetről az ATV Híradója számolt be tegnap este.