Kigyulladt a szemét egy kukásautó tartályában kedden délelőtt Orosháza közelében, a Bogárzói szervízúton. A Békés Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságon a BAOL kérdésére elmondták, hogy az orosházi hivatásos tűzoltók ürítették le a járművet, majd vízsugár és kéziszerszámok segítségével fékezték meg a tüzet. Senki sem sérült meg, de a kár többmilliós.