Kukásautó ütött el egy gyalogost péntek délelőtt Győrben, írja a Kisalföld. A balesetet szenvedett nőt a mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba, ám nem tudták megmenteni az életét. A GYHG Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. ügyvezetője, Nagy Csaba a 24.hu-nak elmondta:
A mai napon egy sajnálatos közúti baleset történt, melynek következtében a rendőrség tájékoztatása alapján egy személy életét vesztette. A GYHG Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. minden munkatársa osztozik a hozzátartozók fájdalmában. A család felé ezúton szeretnénk részvétünket kinyilvánítani.