Elsősorban energetikai kérdéseket tesz föl a kitöltőknek, de hulladékos problémákat is fölvet a zöld nemzeti konzultáció. A 13 kérdésből álló ívet április 15-ig lehet kitölteni a zöldenergia.kormany.hu oldalon – mondta György László kormánybiztos kedden, győri sajtótájékoztatóján. Az eseményről a BAMA is tudósított.