Hulladékos kérdésekről nyilatkozott az egykori Pécs TV-nek a Biokom néhai, legendás gazdasági igazgatója, Genczler István. Mindez 22 éve történt, de a témakörök pontosan jelzik, hogy keveset változott azóta a világ.
– A hulladékszállítási szolgáltatás kötelező érvénye – miért kell mindenkinek igénybe venni?
– Önkormányzati rendeletmódosítás a 2002. évi hulladékgazdálkodási törvény előírásai nyomán
– Az új hulladékszállítási rendelet révén életbe lépő legfontosabb változások
– Mi lesz a tárolóedények mellé elhelyezett szemét sorsa?
– Szabványos szemetesedények
– Díjhátralékok kezelése
A filmfelvételt annak kizárólagos tulajdonosa a Pécs TV, illetve felhasználója, a Csorba Győző Könyvtár tette közzé tegnap. A bő félórás mozi. Genczler István fényképére kattintva indul el.
