Kedves Kollégák!
2024. Szeptember 5-én kiberbiztonsági oktatáson vett részt munkavállalóink egy része. Az akkor leadott oktatás rögzített anyaga elérhetővé vált. Ezúton kérnék Mindenkit, aki a személyes oktatáson nem vett részt és munkáját számítógépen (is) végzi, hogy az alábbi oktatóanyag megtekintésével, majd a csatolt teszt kitöltésével teljesítse a Társaságunkra vonatkozó kötelezést a kiberbiztonsági oktatóanyag minden érintett kollégához történő eljuttatása vonatkozásában. Nevezett oktatáson való részvétel KÖTELEZŐ! Ennek dokumentációja – ami jelen esteben a jelenléti ív és a teszt – képezheti a kiberbiztonsági audit részét.
A teszt itt letölthető
Mindazonáltal erősen ajánlott is, mert a kibertámadások nem csak, mint cég jelentenek veszélyt ránk, hanem magánemberként is. Az oktatóanyag példákkal segíti az esetleges támadások felismerését, felhívja a figyelmet a veszélyekre, konkrét esetekkel példázza egy kis figyelmetlenség, mekkora bajt okozhat. Sokszor elhangzik, hogy a legnagyobb kockázat az ember. Itt a lehetőség, hogy kialakítsuk a védekező mechanizmusainkat! Elérhető a segítség! Éljetek Vele!
A kitöltött tesztet Tardik Tomi Kollégánál kérném leadni, aki a továbbiakban a Társaság Információbiztonsági felelőseként (IBF) is tevékenykedik a már megszokott munkája mellett.
Köszönöm az együttműködéseteket!
Lévayné Hajdics Katalin
adminisztrációs koordinációs vezető