A fenti cím kérdőjel nélkül tegnap bukkant föl a Nők Lapja internetes felületén. (szerző: Tóth Orsi). A minden jogszabályt fölülíró, meglepő kijelentés alatt egyébként teljeskörű, korrekt összefoglaló található a konyhai biohulladékok gyűjtéséről.
Csak emlékeztetőül: a Dél-Kom Sajtófigyelő is szemlézte a Világgazdaság januári cikkét, amelynek címe is jelezte, hogy a lap korrelációban van a hatályos jogszabályokkal. Nem kötelező, de érdemes gyűjteni a biohulladékot – írta meg akkor B.H.L.