Az Új Harkányi Hírek jelentette, hogy április 19-től ismét lesz Dél-Kom ügyfélszolgálat a harkányi művelődési házban. Az iroda november végén zárt be. A cipője tisztaságára nyilván igen érzékeny szerkesztő ezúttal nem törli bele a lábát cégünkbe. Kapcsolódó hír, hogy a bólyi Erzsébet Vígadó közzétette ottani irodánk nyitva tartását.
