Kedves Kollégák!
A kiberbiztonsággal kapcsolatos kötelezések megvalósítása Társaságunknál is folyamatban van. Ennek részét képezi többek között a 3 alkalmat felölelő oktatássorozat, melynek első állomása most csütörtökön lesz 10 órai kezdettel. Az oktatás jelenléti oktatás lesz, de készül róla felvétel is, ami módot ad arra, hogy akik valami miatt távol maradnak, pótolni tudják azt.
Kit érint?
Minden olyan munkavállalót, aki számítógépen dolgozik.
Kinek a jelenlétére számítok?
Elsősorban azokra, akik a kökényi telephelyen végeznek munkát és számítógépen dolgoznak.
Hogy lesz az ütemezés?
1. csoport: 10:00
2. csoport: 11:00
Hol lesz?
A tárgyalóban.
Kell rá “regisztrálni”?
Készítettem egy táblát. Szeretném, ha beírnák magukat az érintett kollégák, lehetőség szerint 2 hasonló létszámú csoportot létrehozva így.
A tábla helye: delkom/Hajdics Kata/Informatika/Kiberbiztonság
A tábla neve: kiber oktatás
Mit tehetsz, ha nem tudsz jelen lenni?
Kérd a linket tőlem és kapcsolódj be Teamsen!
Kérd a rögzített anyagot és nézd meg utólag!
Előre is köszönöm az együttműködést!
Lévayné Hajdics Katalin
adminisztrációs koordinációs vezető
hajdics.kata@delkom.hu