A BAMA olvasói levél blöff-rovata ezúttal a kukák mellé helyezett WC-csészékkel foglalkozik.
Biztosra vehető, hogy a lomtalanítás alkalmával se fogják elszállítani innen. De akkor ki tegye meg?
– teszi fel a kérdést az úgynevezett olvasó.
Összességében úgy látom, hogy a hulladékkezelés terén van még hová fejlődnünk
– zárja sorait a szemfüles levélíró.