Cégünk őszi lomtalanítása ezen a héten kezdődik Szigetváron. Szeptember 6-án, 13-án és 20-án érkezik majd a gyűjtőjárat – adta híról az Új Dunántúli Napló és a BAMA. Utóbbi felületéről át lehet kattintani a város híroldalára, ahol nyomon követhető a menetrend, és elolvasható minden szabály, valamint a hulladékudvarról is bőséges tájékoztatást kapnak az érdeklődők.