Komáromban és Tatán létesít hulladékgyűjtő udvart a Mohu. A vállalat a következő 10 évben összesen 83 új hulladékudvart épít az önkormányzatok által kijelölt területen, zöldmezős beruházásban. A korábban elkészült esztergomi, a hamarosan elinduló tatai és komáromi mellett több mint 15 önkormányzattal folyamatosak az egyeztetések hulladékudvarok létesítéséről
- Fóttal,
- Veresegyházzal
- és Tiszaföldvárral
már szándéknyilatkozat is született.
A MOHU hulladékudvar-programjáról további érszletekkel szolgál a Világgazdaság. A lap információin túl a Portfólió még egy érdekességgel szolgált. Mint megírták, a jövőben a MOHU minden udvarban bevezeti a hulladékokat pontosan nyilvántartó, valamint a begyűjtéstől a hasznosításig terjedő utat transzparensen nyomon követő „waste tracking” informatikai rendszert is.