Csaknem 20 ezer tonna illegálisan lerakott hulladék összegyűjtését és ártalmatlanítását teszi lehetővé az a projekt, amelyet a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kormányhivatal indított. A közbeszerzési eljárást a MENTO Kft nyerte, a vállalat a következő 3 évben a hatóságokkal együttműködve számolja majd fel az illegális hulladéklerakó halmokat.