Izgalmas közéleti-közérzeti beszélgetés helyszíne volt a Magyar Katolikus Rádió stúdiója, ahol Ozoli Gábor, a MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. szóvívője volt a vendég tegnap. A Dél-Kom Sajtőfigyelő rendszeres olvasói számára az adás nem szolgálhatott újdonságokkal, de ha valaki mégi érdeklődik, a rádió archívumából kikeresheti azt.
