Az ünneppel együtt előbukkannak a fanyalgók is. Szinte természetes ez, aminthogy az is: a BAMA minden évben hangot ad az ünnepi hulldék fölött huhogók véleményének. Szép példa az idei is, de ha nem akarják fölbosszantani magukat azok, akik a már ünnepi köntöst öltöttek a lelkükre, hagyják ki (ki más?) Wald Kata cikkét.