Az enyhe időjárás miatt idén is elhúzódik a lombhullás, valószínűsíthető, hogy sokaknak még december első napjaiban is lesz elszállítani valójuk – mindez a múlt pénteki, mohácsi közmeghallgatáson is felvetődött. A sokakat érintő ügyben időközben egyeztetett társaságunkkal Pávkovics Gábor polgármester, s ennek nyomán egy plusz napot is beiktat naptárába cégünk: ezek szerint december 4-én szerdán még elvisszük a zöldhulladékos zsákokat, holott az éves terv szerint november 27. lett volna e szolgáltatás idei zárónapja. (Mohácsi Újság, kedd délutáni kiadás.)