Mohácson október 10-én és 17-én szabadulhatunk meg a megunt, használhatatlanná vált bútoroktól, egyéb kacatoktól. Aki szeretne élni az ingyenes lehetőséggel, szeptember végéig jelentheti be a szolgáltatónál – hívja fel a figyelmet ma reggeli lapszámában az Új Dunántúli Napló és reggeli kiadásában a BAMA. A lap közli a lomtalanítás legfontosabb szabályait is.