A MOHU MOL Zrt. intézményi alvállalkozó partnereként a BIOKOM Nonprofit Kft. újra papírgyűjtési akciót hirdet az óvodák és iskolák számára, lehetőséget kínálva ezzel arra, hogy az intézmények plusz bevételhez jussanak, miközben aktívan hozzájárulnak a környezet védelméhez – írja me reggeli kiadásában a BAHÍR. Az intézmények minden begyűjtött kilogramm papírhulladék után 20 Ft-ot kapnak.
Tálcán kínáljk a lehetőséget a harkányi sulinak is címmel gyakorlatilag alig módosított tartalommal hozza le a BIOKOM közleményét a Harkányi Hírek is.