Ismét a palackvisszaváltási rendszer miatt szervezett akciót a Momentum, ezúttal visszaváltásra buzdító plakátokat helyeztek el a rákosmentei REpontoknál, hogy ne maradjon a MOHU-nál a vissza nem váltott palackok után járó 50 forintos betétdíj. Az ügy érdekessége, hogy a MOHU már a legutóbbi akciójuk után is felhívta a figyelmet arra, hogy az így a „rendszerben maradt pénz” nem képezi bevételük részét. Az esetről az Index számolt be terjedelmes riportban (szerző: Budai Balázs).