Ennyi szemetet még sosem hozott a Tisza
– jelentette ki a Szóljon riporterének, Rózsa Róbertnek egy szolnoki férfi. Pedig látott már jó pár kiöntést a Mentetlen nevű településrészen, elvégre – mint mondta – oda született, az a háza, ahol kedden, áradás utáni takarítás közben beszélgettek az újságíróval, A sok hulladék vélekedése szerint a széljárás meg a mostani védekezés miatt érkezett. A lap kérdésére sokan megerősítették: ennyi hulladék eleddig még nem volt a folyóban. A lap a tudósításhoz képgalériát is mellékel.
