Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Információk a Multipay kártyákkal kapcsolatban | Dél-kom Intranet


Kedves Munkatársak!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Benneteket, hogy a mai napon a november havi fizetés és a Cafeteria juttatás utalásra kerül. Azonban sajnálattal értesítünk Benneteket, hogy tőlünk független okok miatt a Multipay kártyák gyártási folyamata az év végi terheltség miatt lelassult.

Információink szerint a kártyák e hét vége felé érkeznek meg hozzánk. Ezt követően közel 1.800 db kártyát kell szétválogatnunk, dolgozónként egyenként és a hozzátartozói kártyákkal együtt borítékolni, valamint átvételi elismervényeket készíteni. Munkaügyi csoportunk mindent megtesz annak érdekében, hogy minél hamarabb elkezdhessük a kártyák kiosztását, de bízunk benne, hogy legkésőbb jövő hét elején mindenki megkaphatja azokat.

Ami jó hír, hogy a kártyák kiosztását követően a rajtuk lévő pénzösszegek azonnal rendelkezésre állnak, így a kártyák rögtön használhatóak lesznek.

Végezetül örömmel tájékoztatunk Benneteket, hogy a december havi Cafeteria juttatás Szép kártya feltöltése várhatóan december 17-én utalásra kerül.

Köszönjük türelmeteket!

Bér- és munkaügyi csoport