Ezúton szeretnénk tájékoztatni Benneteket, hogy a mai napon a november havi fizetés és a Cafeteria juttatás utalásra kerül. Azonban sajnálattal értesítünk Benneteket, hogy tőlünk független okok miatt a Multipay kártyák gyártási folyamata az év végi terheltség miatt lelassult.
Információink szerint a kártyák e hét vége felé érkeznek meg hozzánk. Ezt követően közel 1.800 db kártyát kell szétválogatnunk, dolgozónként egyenként és a hozzátartozói kártyákkal együtt borítékolni, valamint átvételi elismervényeket készíteni. Munkaügyi csoportunk mindent megtesz annak érdekében, hogy minél hamarabb elkezdhessük a kártyák kiosztását, de bízunk benne, hogy legkésőbb jövő hét elején mindenki megkaphatja azokat.
Ami jó hír, hogy a kártyák kiosztását követően a rajtuk lévő pénzösszegek azonnal rendelkezésre állnak, így a kártyák rögtön használhatóak lesznek.
Végezetül örömmel tájékoztatunk Benneteket, hogy a december havi Cafeteria juttatás Szép kártya feltöltése várhatóan december 17-én utalásra kerül.
Köszönjük türelmeteket!
Bér- és munkaügyi csoport