– Már megjelentek az első lom-kupacok az házak előtt, pedig a jövő héten még csak a zöldhulladékot szállítják el a barcsi portáktól – jelentette a somogyi város híroldala. A tegnap megjelent összefoglaló egyébként épp a zöldhulladékok elszállítására vonatkozó szabályokat veszi számba, bár a mellékelt illusztráció is a lomokra vonatkozik.