Újabb jelentős lépés az edényosztás után: több vidéki nagyvárosunkban indul a konyhai zöld- és élelmiszerhulladék házhoz menő gyűjtése. Érthetően elsősorban az érintett településeken megjelenő napilakpok foglalkoznak a kérdéssel, de számtalan az országos portál, például a Hírstart, az Alternatív Energia és a Startlap is ad hosszabb-rövidebb összefoglalót. A Greendexnek Borsfay-Horváth Judit, a MOHU termék és anyagáram vezetője elmondta, hogy a program meghatározott, társasházas részeken indul. Hozzátette: nemzetközi tapasztalatok alapján a begyűjtött élelmiszer-hulladék mennyisége és minősége a házhoz menő rendszerrel növelhető leginkább. Így jelentősen csökkenthető a hulladéklerakók üvegházhatású gáz-kibocsátása, javítható a talaj minősége, valamint fokozható az általános hulladékkezelési rendszer működési hatékonysága.