A Tengőd és Iregszemcse közötti területen felcsapó lángok oltásához először csak a tabi tűzoltókat riasztották, ám további egységek bevetésére is szükség volt. Mintegy 1200 négyzetméteren égett a zöld területen illegálisan felhalmozott szemét. Az esetről a SONLINE közölt rövid, fényképes tudósítást. A Hírstart Tengődről is látták a lángokat címmel tudósított.
