Az új hulladékszabályozási rendszerről beszéltek a boon.hu-nak az érintettek. Az első tapasztalatok iránt érdeklődők kissé felszínes, de sejthetően valós képet kaphatnak Újlaki Attila cikkéből. A konyhai hulladékot gyűjtők leginkább a guberálóktöl tartanak, és a bűzre panaszkodnak. Ladányi Roland, a Mirehu Nonprofit Kft. ügyvezetője arról beszél a portálnak, hogy a konyhai zöld- és élelmiszer-hulladékot biogázüzemekben hasznosítják újra, így járulva hozzá a körforgásos gazdaság kiépítéséhez, hiszen megújuló energiaforrásként áramot és hőt állítanak elő. A biogázüzemben képződő maradék ráadásul – magas tápanyagtartalma miatt – kiváló komposztanyagot képez a mezőgazdaság számára. A legfrissebb kutatások szerint évente ötvenezer forintnyi élelmiszert dobnak ki az emberek a kukába háztartásonként. Ugyanebben a kérdéskörben felülnézetből gyűjthetünk értékes információkat az MCC híroldaláról.
