Erős negyedévet zárt a szállítmányozással, logisztikával és biztosításokkal, sőt legújabban harmadik feles raktározási projektekkel is foglalkozó Waberer’s Csoport. Tóth Szabolcs pénzügyi igazgató egy tegnapi sajtótájékoztatón azt mondta, pusztán a harmadik negyedévben az árbevétel 11 százalékkal, 193 millió euróra emelkedett, ahogyan a jövedelmezőség is javult ebben az időszakban. A szerződéses logisztika üzletágban elkészült az ecseri nagy logisztikai park, a harmadik negyedévtől ez már pénzt termel. Itthon újdonság a hulladéklogisztika, amit a MOHU-val közösen fejleszt a cég. Itt tulajdonosi átfedés is van, a MOHU-ban és a Waberer’sben is van Mol-tulajdon. További részletek a Telex ma reggeli kiadásában.