A Városi Útfelújítási Program keretében a tavaszi szünetben zárják le Pécsett a Donátusi utat, tájékoztatott a hét végén a PécsMa.
Tekintettel arra, hogy az elmúlt évtizedekben az útalap is elhasználódott, ezért a teljes pályaszerkezet átépítése szükséges, amely csak teljes szélességű útlezárás mellett végezhető el a Lepke dűlő csomópont és a donátusi buszforduló között
– ídézi a Biokom illetékesét a lap. A lezárt szakaszon lévő háztartások részére a Donátus buszfordulóban és a Lepke dűlő csomóponttól délre hulladékgyűjtő szigetet alakítanak ki, ahová kommunális és szelektív hulladékgyűjtő edényeket helyeznek.
