Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
„Hülyeségeket írnak vissza, szakmailag nulla az egész” – nem működik a hulladékgazdálkodás új rendszere | Dél-kom Intranet


Lesújtó véleménnyel vannak a szakértők a tavaly júliusban indult, erőből bevezetett hulladékgazdálkodási koncessziós rendszerről. A kormány engedélyt kér az EU-tól arra, hogy a magyarokat szennyezettebb környezetben tarthassa – írja ma reggel a HVG 360-on Fülöp István.

„Teljesen értelmetlenül felborították a jól kialakult hulladékpiacot”

– ilyen és ehhez hasonló megállapítások érkeztek azoktól a hulladékgazdálkodási szakemberektől, akik kitöltötték a Magyar Mérnöki Kamara (MMK) környezetvédelmi tagozatának áprilisi kérdőívét. Az eredmények tovább árnyalják a már ismert tényeket, amelyek szerint az eddig jól működő intézményi szemétszállítási rendszer rosszabb állapotban van, amióta a Mol leányvállalata, a Mohu Zrt. koncesszorként átvette az államtól a hulladékgazdálkodás irányítását. A lakossági szegmensben nem volt változás, továbbra is zömmel az önkormányzati tulajdonban álló közszolgáltatók felelnek a szemét elszállításáért, csak most már a Mohu alvállalkozóiként. Komoly visszaesés volt viszont az intézményi hulladék elszállításában. Ez eddig piaci alapon történt: az országban több ezer olyan vállalkozás volt, amely felvásárolta a cégeknél keletkezett hulladékot hasznosításra. E rendszer sikerességét jelzi, hogy több hulladéktípus esetén sikerült teljesíteni vagy megközelíteni a 2025-től érvénybe lépő uniós célértékeket. Mindezt úgy, hogy a koncesszió kezdetéig az állam a cégek által befizetett évi 80 milliárd forintnyi környezetvédelmi termékdíjból mindössze 12–15 milliárdot fordított a rendszer működtetésére. A Mohu ugyan a koncessziós szakmai ajánlatában a rendszer széttöredezettségére hivatkozva képzelte el a központosítást, ám ez a gyakorlatban minden hulladéktípusnál a begyűjtési mennyiség érdemi csökkenésével járt. A vállalat azzal védekezik, hogy „a begyűjtési volumenek a koncesszió indulása óta hónapról hónapra jellemzően növekednek”.