Újabb, nagy feltünést keltő és a környezetnek hatalmas kárt okozó szeméthalmozók foglalkoztatják a hazai sajtót. 21 tonna, köztük rengeteg veszélyes hulladék az udvarban címmel a Kisalföld például egy illegális autóbontót működtető fiatalemberről közöl riportot. Az Origó egy, a hulladékgazdálkodás rendjének minősített megsértésével vádolt csornai férfi esetét írja meg. Róla emlékezik meg a Győri Hírek is.