Az Új Dunántúli Napló és a BAMA tegnap (utóbbi esti kiadásában) számolt be róla, hogy lelkes környezetvédők szemétszedési akciót szerveztek szolgáltatási területünkön, a Nagykozár és Bogád közötti útszakaszon. Mint arról a Nagykozárért Alapítvány képviselői és a szervezők a lapnak beszámoltak, az akció nagyon sikeres volt, a hulladékokat, köztük televíziókat, gumikerekeket, palackokat satöbbi eltávolították a területről. A szemetet a Wesz Trans Kft. teherautója szállította el.