Meghozta kéretlen rakományát a napokban a Tisza. Az áradó folyó tetemes mennyiségű hulladékot vetett partra Szolnoknál. A Szóljon számolt be róla, hogy csúf látvány fogadta azokat, akik a múlt hétvégi kellemes időt a szolnoki belvárosi Tisza sétányon töltötték. A Kárpátokból érkező víztömeg ugyanis hozta magával az ilyenkor – sajnos immár – szokásos hulladékhegyeket.