Milyen rendszerszintű változások történtek 2010 óta a hulladékgazdálkodásban? Mit hozott eddig a MOHU-MOL koncessziós rendszer? Hogyan érintették a változások a begyűjtő és a feldolgozó szektort, különös tekintettel a KKV-ra? Mi várható a betétdíjas rendszerben? Hogyan működik a biohulladék begyűjtése? Többek között ezekről a kérdésekről is szó esett január 19-én Budapesten a Megújuló Magyarországért Alapítvány hulladékgazdálkodási kerekasztal beszélgetésen, melyet teljes terjedelmében közzé tett tegnap este a Soundcloud.