Kedves Kollégák!
Csatolom a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közleményét!
https://www.katasztrofavedelem.hu/29/hirek/285209/szombattol-masodfoku-hosegriasztas-lep-eletbe
Kérném, hogy minden érintett vezető gondoskodjon a munkavállalók védelme érdekében a megfelelő intézkedések alkalmazásáról a korábban kiadott felhívásunkban foglaltak szerint.
Köszönettel!
Czukor János
munkavédelmi megbízott