Jogszabályi változás előtt áll a hulladékgazdálkodás, jelentette be a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. képviselőivel folytatott egyeztetést követő sajtótájékoztatón Czirbus Gábor, Makó alpolgármestere. Czirbus Gábor kiemelte: határozottan fellépnek az illegális hulladéklerakók ellen. A részletekről a Rádió7 felületén olvashatunk, de konkrétumokról a hírportál sem szolgál.