Pályázaton nyert jelentékeny összeget a Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság a Pécsi-víz kertvárosi szakaszának kitakarítására. A szervezet szerint a mintegy 20 millió forintból a több év során felhalmozódott, jogellenesen elhelyezett illegális hulladéklerakásból származó vegyes építési hulladék elszállíttatását kívánják megvalósítani. A munkálatok már zajlanak, jelentette a Pécs Aktuál. A tervek szerint 450 köbméter hulladéktól tisztítják meg a célterületet.
