Kedves Kollégák!
Az országos tisztifőorvos a legmagasabb, harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére 2024. július 7-én (vasárnap) 00 órától 2024. július 12-én (péntek) 24 óráig.
Kérem, hogy a korábbiakban kiadott útmutatásunkat (intraneten elérhető) fokozottan vegyétek figyelembe, valamint az üzemegységetekhez tartozó munkavállalókra különösen figyeljetek!
Köszönettel:
Czukor János
munkavédelmi megbízott