Augusztus végével bezárja kihelyezett ügyfélszolgálati irodáit a Dél-Kom – jelenetette tegnap a Harkányi Hírek. A harkányi művelődési házban időszakosan nyitva tartó ügyfélszolgálati iroda megszűnik, a döntés nem csak városunkra vonatkozik – folytatja az újdondász, aki a pécsi, Siklósi úti iroda nyitva tartási rendjének ismertetésével zárja rövid cikkét.
A helyzet fonák. Egyfelől Harkányhoz legközelebb, ugye, siklósi irodánk működik, másfelől más városokat a döntés nem érint. De ez csak a szokásos reakció a Harkányi Hírektől, amely képtelen úgy közölni bármit is, amiben a Dél-Kom szókapcsolat szerepel, hogy ne rúgjon egy alattomosat belénk.