A Dél-Kom a város nyugati és keleti részéről november 27-én és 28-án, azaz szerdán és csütörtökön szállítja el a lomtalanítás során kirakott holmit. Erre idén most utoljára kerül sor, tehát a megunt és feleslegessé vált bútorokat, nagyobb dolgokat előző este a kuka mellé kell rakni.
– írja egyebek mellett az Új Harkányi Hírek ma reggeli kiadása, amely néhány alapszabályt is ismertet, a laptól megszokott, rendkívüli felszínességgel.