Ránk is hasonlók várnak, előbb-utóbb szolgáltatási területünkön is megkezdődik az élelmiszerhulladék a házhoz menő begyűjtése, emiatt is figyeljük izgalommal azokat a társvállalatokat, illetve a felőlük érkező híreket, amelyek egy lépéssel előttünk járnak a folyamatban. Az eddigi tapasztalatok összegzése után közleményt adott ki a Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. A tényről jószerével valamennyi somogy vármegyei sajtóorgánum beszámolt, a Kapos.hu informálódott is a cégnél további hírmorzsákért, és fac simile közli is ma reggeli számában a tájékoztató szórólapot.
A KaposvárMost a közlemény kapcsán arra hívja föl a figyelmet, hogy a szolgáltatáshoz folyamatosan lehet csatlakozni.