Gyakran káoszba fullad a re-pontos visszaváltás a nagy üzletekben is. Úgy tudom nekik kötelelező biztosítani a gépi visszaváltást. Biztosítjék is, csak a nagy forgalom miatt folyton sor áll és rendszeresen elromlik az automata. Ha elromlik az automata, a teleszatyor összegyűjtött palackokkal (50 forintos) mehetek haza. A boltban meg csak széttárják a kezüket, hogy a gép rossz, majd jön a szerviz, de azt nem tudják mikor
– idéz egy olvasói levélből a panaszakademia.hu. A Fogyasztóvédők Magyarországi Egyesületének jogásza szerint, ha az automata hibás, nem üzemel, akkor a jogszabály szerint – írja a 24.hu.