A MediaWorks időről-időre bemutatja a Tisztítsuk meg az országot! akció résztvevőit, a pályázat nyerteseit. Az illegális hulladéklerakók elleni küzdelem egyik meghatározó programja ezúttal Jászapátiba is jelenősebb összeget juttatott. A SZÓLJON ma reggeli kiadásában ifj. Pócs János alpolgármester elmondja, hogy a projekt keretében nyolc helyszínen építenek ki térfigyelő kamerarendszert, valamint harminchárom helyszínről takarítják és szállítják el az illegális hulladékot.