A MOHU a legmodernebb elvárásoknak is megfelelő új, szolgáltatási színvonalat növelő hulladékgyűjtő udvart alakított ki Esztergomban, amely május 9. óta várja a helyi és környékbeli lakosságot. Fölkerült az egyik népszerű videómegosztóra egy rövid kis film a létesítményről a hosszú hétvégén. (A képre kettintve indul.)
