Sajnálatos módon az üveg gyűjtésére szolgáló zöld kukák közvetlen környezete igénytelenül nézett ki a volt Rendőrség épülete előtti gyűjtőponton, a hulladék egy része a gyűjtőedények mellé került kihelyezésre, az edényekbe építési törmelék, kommunális hulladék, papír és műanyag hulladék is került, így a hulladékszállítást végző közszolgáltató (Dél-kom Nonprofit Kft.) az üveg gyűjtésére szolgáló gyűjtőponton elhelyezett edényeket több esetben nem ürítette. A nem rendeltetésszerű használatra és a tarthatatlan helyzetre tekintettel a volt Rendőrség épülete előtt (Ady E. u. – Corvin utca sarkán) nincs már lehetőség hulladék elhelyezésére
– számolt be tegnap délután a Harkányi Hírportál arról, hogy az üveg gyűjtésére szolgáló három edényt az inkriminált helyszínről elszállítottuk.