A BIOKOM NKft. munkatársai sikeresen felszámolták a pécsi Magtár utcában található illegális hulladéklerakót – írta meg az Új Dunántúli Napló és a BAMA. A társaság saját forrásból, városüzemeltetési feladatként végezte el a felszámolást, teszi hozzá a PécsMa, amely az alant láthatók mellett még jó pár előtte-utána fotót is közöl. Az egy hónapig tartó munkák alatt csaknem 12 tonna lom hulladék, 2,3 tonna pala és 1,3 tonna kátránypapír szakszerű elszállításáról és elhelyezéséről gondoskodtak. A projekt teljes költsége hozzávetőlegesen 3.000.000 Ft + ÁFA volt. A területen korábban ismeretlenek által jogellenesen lerakott hulladék üssz-mennyisége megközelítőleg 130 köbméter volt – jelentette a Pécs Aktuál.
Az eseményről beszámolt még a helyi lapok közül a Pécsi Stop valamint a Hírstart és a Hírnavigátor.
