Sikeresen pályázott az immár második alkalommal meghirdetett Tisztítsuk meg az országot illegális hulladéklerakó felszámolási pályázatra a szászvári önkormányzat, Közel 1,8 millió forintot nyert a település- Részletek az Új Dunántúli Napló és a BAMA hasábjain.