Az új rendszerben visszaváltott palackok, dobozok, üvegek száma a héten elérte a félmilliárdot, közölte Mol hulladékgazdálkodási koncessziós társasága, a MOHU a hét végén a 24.hu-val. A hírre reagált a szombati Új Dunántúli Napló és BAMA is, hétvégi kiadásában. Mindkét médium gyakorlatilag változtatás nélkül közölte a MOHU közleményét, amelyet a cég az MTI-hez is eljuttatott.