A sikeresen lezajlott faültetésről a Dél-Kom/FOTÓARCHÍVUM/FAÜLTETÉS 2024. mappában találhatók képek!
Kedves Kollégák!
2024. június 5. napján a Környezetvédelmi Világnap alkalmából fákat ültetünk a Malomvölgyi-tónál.

A programra szeretettel várunk mindenkit, akinek a munkaköre, munkája lehetővé teszi, továbbá a közvetlen felettese a részvételét jóváhagyta.
A 3 db facsemetét és szerszámokat a BIOKOM Városüzemeltetési részlege biztosítja részünkre.
Találkozó:
9:45-kor a I. tó parkolójában, Dél-Kom-os pólóban (a felújított játszótérhez legközelebbi parkoló, amit Kökény felől lehet megközelíteni)
Kijutás:
- a Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központból gyalogosan (9:00-kor találkozó az irodaház előtt),
- a többi telephelyről indulók igénybe vehetik a céges autókat, melyeket az arra jogosult kollégák vezethetnek.
Jelentkezés:
E-mailen Pokorádi Csillánál (pokoradi.csilla@delkom.hu), kedd 12:00-ig.