Érdekes szempontra világít ra hétvégi kiadásában a hírös.hu. Minden, a földgázimport csökkentésére lehetőséget adó megoldást mérlegelni kell, mivel Magyarország földgázfogyasztásának a 85 százalékát importálja, a behozatal java pedig Oroszországból érkezik. A biogáztermelés stratégiai lehetőség a földgázigény csökkentésére, a biohulladék pedig a jövő nyersanyaga lehet. A cikk addig megy el, hogy biometán-meghajtású hulladékszállító autók üzemét vizionálja. Érdekes háttéranyag.