A fenti címmel rendezi soron következő konferenciáját a Magyar Műanyagipari Szövetség, mégpedig az újrahasznosítás témakörében. Mint a Szövetség által is támogatott szaklap, a Polimerek beszámolt róla: szimbolikusnak is tekinthető, hogy a MOL Campus lesz a konferencia helyszíne. A felkért előadók prof. Dr. Czigány Tibor, a BME Polimertechnika Tanszékének egyetemi tanára, Haidu Katalin, a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. Műanyag és Gumiabroncs Anyagáram igazgatója, valamint Dr. Dobrovszky Károly, a Veolia Water Hungary Kft. vezető termékfejlesztő mérnöke. A szervezők panelbeszélgetést is terveztek A műanyagok két arca: kihívás és lehetőség címmel a MOHU és az MMSZ képviselőivel.
Sajnos az, hogy a konferenciára mikor kerül sor, a cikkből nem derül ki.